Plan lekcji

Na skróty

Dodatkowa oferta dla absolwentów Technikum

image_174Kończy się rok szkolny 2010/2011 dla uczniów czwartych klas 4-letniego Technikum w ZSP nr 3 w Krośnie. Dlatego dyrektor ZSP nr 3 w porozumieniu z nauczycielami prowadzącymi zajęcia specjalizacyjne na kierunku: technik mechanik i technik mechatronik, wyraził zgodę aby uczniowie tych klas mogli zdawać egzamin, który uprawnia do zdobycia dodatkowych kwalifikacji „operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC”. Egzamin ten stał się dowolnym wyborem każdego ucznia klasy maturalnej, a po jego zdaniu uczeń otrzymuje certyfikat kwalifikacyjny w języku polskim i języku angielskim uznawanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb