Plan lekcji

Na skróty

Spotkanie wigilijne pracowników "Mechanika"

image_16722 grudnia 2010 roku odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowo - wigilijne, w którym uczestniczyli: dyrekcja, grono pedagogiczne, emerytowani nauczyciele oraz inni pracownicy naszego zespołu szkół.
Wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor Bogdan Adamski, składając życzenia Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Smakowanie pysznych potraw wigilijnych poprzedził tradycyjny opłatek oraz wzajemne życzenia. Zgodnie z narodową tradycją, jaką jest kolędowanie – uczestnicy spotkania odśpiewali razem z zespołem muzycznym znane pieśni bożonarodzeniowe: „A wczora z wieczora”, „Jezus Malusieńki”, „Gdy śliczna panna”, ”Gdy się Chrystus rodzi”, „Jest taki dzień”.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb