Plan lekcji

Na skróty

Rozpoczęcie roku szkolnego w Mechaniku

rozp roku mini3 września br. w auli ZSP3 odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Najpierw o godz. 9.00 uroczystość ta miała miejsce dla klas II - IV Technikum oraz klas II – III BS I st. Natomiast o godz. 10.00 pierwszoklasiści z Technikum i BS I st. zainaugurowali swój początek roku szkolnego. W jednym jak i drugim przypadku uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły do auli i hymnu państwowego. Następnie uczniów, ich rodziców i nauczycieli powitał dyrektor Bogdan Adamski. Przedstawił założenia edukacyjne na nowy rok szkolny, poinformował o zmianach dokonując także prezentacji nowych działań, które uczniowie wraz z nauczycielami będą realizować. Szczególne powitania, gratulacje i życzenia zostały skierowane dla uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. W tym roku naukę w klasach pierwszych rozpocznie 7 uczniów z Ukrainy, którzy już byli obecni na tej uroczystości. Po tej części dyrektor przedstawił swoich zastępców tj. wicedyrektorów. Funkcje te z dniem 1 września br. objęli panowie: Jacek Kafel i Grzegorz Kuźniarowicz. Po przedstawieniu informacji dot. spraw kadrowych wicedyrektorzy poinformowali uczniów o nowych zadaniach edukacyjnych w zakresie kształcenia zawodowego i praktykach zawodowych oraz stażach w nowym roku szkolnym. Informację dla uczniów na temat stypendiów uczniowskich przekazała Pani Joanna Buda – pedagog szkolny.

Na zakończenie uroczystości zostali zaprezentowani wychowawcy klas pierwszych w Technikum i BS I st. Następnie wraz z nimi uczniowie przeszli do sal lekcyjnych na spotkania informacyjne.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb