Plan lekcji

Na skróty

Mechanik na Przemysłowej Wiośnie na Targach w Kielcach

plansza12 kwietnia 2018 r. ponad 50 przedstawicieli naszej szkoły wzięło udział w Przemysłowej Wiośnie na Targach w Kielcach. Dotyczyły one Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, Dni Druku 3D i wiele innych. Wystawy ponad 500 firm z 32 krajów przykuły uwagę ogromnej ilości zwiedzających. Prezentacje były prowadzone na 7 halach gdzie nasi uczniowie mogli zobaczyć i wziąć udział w prezentacjach nt.:
- Nowoczesne obrabiarki CNC wspomagane odpowiednim oprzyrządowaniem lub manipulatorami,
- Techniki obróbki laserami (spawanie laserowe, hartowanie laserowe, deponowanie laserowe),
- Roboty przemysłowe,
- Nowoczesne maszyny do skanowania 3D,
- Urządzenia spawalnicze,
- Ekspozycję prototypowania 3D, wraz z drukarkami,

Wyjazd i udział w Targach przyniósł nam wiele korzyści bo dotyczył najważniejszych osiągnięć w nowoczesnej technologii. Na pewno w przyszłym roku odwiedzimy „Przemysłową Wiosnę w Kielcach” , gdyż jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie Środkowo - Wschodniej.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb