.

"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rekrutacji na płatne staże zawodowe w ramach projektu pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, realizowanego przez Gminę Miasto Krosno oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

REKRUTACJA została przedłużona do 14.06.2018r. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Udział w projekcie jest bezpłatny, każdy uczestnik otrzyma stypendium stażowe!

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji. Szczegółowe zapisy znajdują się w regulaminie rekrutacji.

1. W projekcie uczestniczyć mogą uczennice i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie;
  2. Udział w projekcie jest bezpłatny;
  3. Rekrutacja odbywa się na staże zawodowe dla uczennic i uczniów Technikum Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie;
  4. Staż trwa 150 godzin i będzie realizowany w okresie wakacyjnym 2018;
  5. Staż będzie realizowany w firmach branzowych z terenu Miasta Krosna i okolic;
  6. Stypendium stażowe dla każdego uczestnika wynosi 997,40zł;
  7. Możliwy jest zwrot kosztów dojazdu na staż do wysokości 100zł;
  8. Każdy uczestnik otrzyma ubranie robocze wymagane podczas odbywania stażu;
  9. Możliwy jest udział uczniów wyjeżdzających na dwutygodniową praktykę do Hiszpanii i Portugalii.

Regulamin rekrutacji                   Formularz zgłoszeniowy

OFERTA 2018/2019

Szkoła oferuje również udział w kursach specjalistycznych, które ponownie rozpoczną się w przyszłym roku szkolnym, tj.:
1) Kurs CNC
2) Kurs mechatroniki pojazdowej
3) Płatne staże zawodowe (w przyszłym roku szkolnym uczniowie obecnych klas 3 nie będą mogli wziąć już udziału w stażu)

Szkolne biuro rekrutacji:
Grzegorz Kuźniarowicz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5, 38-400 Krosno
pokój 025
www.zsp3.krosno.pl/projekty

Udział w Projekcie jest bezpłatny, koszty związane z realizacją form wsparcia,
współfinansowane są ze środków
Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 Fundusze Unijne dla uczniów ZSP Nr 3 "Mechanik" w Krośnie Rights Reserved.