Plan lekcji

Na skróty

Koniec roku szkolnego 2010/2011

image_20722 czerwca 2011r. o godz. 1000 na placu przy Centrum Kształcenia Praktycznego ZSP nr 3 im. S.Staszica w Krośnie nastąpiło podsumowanie roku szkolnego 2010/2011. Uroczystość ta została przeprowadzona przy obecności sztandaru „Mechanika”, nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości. Wręczono również nagrody, listy gratulacyjne, dyplomy dla uczniów reprezentujących ZSP nr 3 na konkursach i olimpiadach ponadregionalnych, ogólnopolskich. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie wraz z wychowawcami klas przeszli do sal lekcyjnych gdzie wręczano świadectwa ukończenia klasy. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb