Plan lekcji

Na skróty

Jesolo Air Extreme 2011

image_204Co roku na plażę w miejscowości Jesolo ściągają nie tylko turyści lecz także miłośnicy lotnictwa, a to za sprawą imprezy o nazwie „Jesolo Air Extreme”. Do wizyty na włoskim wybrzeżu przekonał nas bardzo zróżnicowany program tegorocznej imprezy. Na niebie miały się zaprezentować statki powietrzne od motolotni zaczynając, poprzez samoloty transportowe, cywilne i wojskowe grupy akrobacyjne, śmigłowce, samoloty zabytkowe, a na współczesnych samolotach bojowych kończąc.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb