Plan lekcji

Na skróty

Przykład dobrej współpracy ZSP nr 3 z PWSZ w Krośnie

image_175Współpraca „Mechanika” z uczelnią krośnieńską jaką jest PWSZ, datuje się na wiele już lat. Formalnie od 2005r. obowiązuje umowa o współpracy dotycząca wykorzystywania wspólnych laboratoriów do zajęć dydaktycznych, organizowania wspólnych konferencji, seminariów oraz uzgadniania wspólnych działań dla organizacji kształcenia zawodowego z uwzględnieniem potrzeb kadrowych lokalnych podmiotów gospodarczych. W ostatnim tygodniu lutego br. zakończył się kurs przygotowawczy dla studentów, którzy wystąpili o dodatkowe kwalifikacje na „operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC”.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb