Plan lekcji

Na skróty

Dzień Patrona Szkoły

image_172W piątek 18.02.2011 r. w „Mechaniku” obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły – Stanisława Staszica. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem pani Doroty Buczek i Agnieszki Czekaj zaprezentowali życie i twórczość oświeceniowego reformatora, zwrócili uwagę na wszechstronność tego człowieka oraz jego zasługi dla kraju.Podkreślili, jak wielkim autorytetem i szacunkiem społecznym cieszył się Staszic.  
Zgodnie z tradycją naszej szkoły w dalszej części uroczystości odbył się ceremoniał przekazania sztandaru szkoły .W tym roku szkolnym zaszczytu reprezentowania szkoły w poczcie sztandarowym dostąpili uczniowie klasy IIbT pod opieką wychowawcy pana Marcina Błaża.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb