Plan lekcji

Na skróty

"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy…"

image_166Zgodnie z tradycją naszego zespołu szkół i w przededniu Świąt Bożego Narodzenia 22 grudnia 2010 roku uczniowie przygotowali uroczystą akademię. Myślą przewodnią montażu słowno – muzycznego było przygotowanie duchowe człowieka do narodzin Syna Bożego oraz zachęta do wspólnego przeżycia tej tajemnicy. W scenariusz wplecione była poezja ks. Jana Twardowskiego oraz słowa przytoczone z ewangelii.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb