Plan lekcji

Na skróty

Święto Niepodległości w szkole

image_15210 listopada 2010r. w godzinach południowych odbyła się uroczystość upamiętniająca 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z klas Technikum pod opieką nauczycieli przygotowali uroczystą akademię, gdzie przypomniano obrazy z historii towarzyszące odbudowywaniu państwa polskiego w listopadzie 1918r. Całość uroczystości uświetniła obecność sztandaru zespołu szkół jak też chór, który przypomniał najciekawsze pieśni legionowe.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb