Plan lekcji

Na skróty

Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

image_1431 września bieżącego roku o godz.930Mechanik” rozpoczął uroczyście nowy rok szkolny. Zgodnie z tradycją szkoły uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele Farnym o godz. 800. W tym roku szkoła powitała nas deszczową pogodą, więc wyjątkowo zebraliśmy się na sali gimnastycznej .
Część oficjalną inauguracji rozpoczął dyrektor szkoły pan Bogdan Adamski witając serdecznie Grono Pedagogiczne i uczniów, szczególnie tych przybyłych do klas pierwszych. Pan dyrektor przypomniał również doniosłą rolę daty 1 września- to nie tylko dzień rozpoczęcia nauki szkolnej ale również 71 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb